7331 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 7 november 2022 -
7537 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018 -
8289 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2018
5793 Färglitografi
Gunnar Larsson, EA-upplaga, Landskap, motivet: 41x59
Såld: 200 kr
Såldes den 25 april 2016 -
1433 Färglitografi
3 st, Gunnar Larsson
Såld: 600 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
1432 Färglitografi
4 st, Gunnar Larsson
Såld: 400 kr
Såldes den 22 februari 2016
8371 Färglitografi
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49
Såld: 400 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
8444 Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2015 -
2168 Färglitografi
Gunnar Larsson, 100/300, motivet: 28x39
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2015